fronty meblowe, gdzie ?

fronty meblowe, gdzie ?

Witam. Poszukuje jakiejś doświadczonej firmy, która zajmuje się projektowaniem mebli na wymiar w Bydgoszczy. Znacie kogoś kto się tym zajmie?

Wariat

Posty: 1

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bowiem trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, lecz również o kąty ścian. Na nieszczęście mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami prędko poradzić.

Lupusx

Posty: 2

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zadowolony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, ale nie było to dużo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, dlatego warto się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Pacothelllucia

Posty: 10

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, ale fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

benia

Posty: 7

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zadowolony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, ale nie było to dużo. Na pewno jest to niesłychanie opłacalne, zatem należałoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

guster

Posty: 3

 
Przykładowe fronty meblowe z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=25. Mają wiele projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Lack

Posty: 29

 
Propozycji jest mnóstwo, albowiem firm powstało ostatnio niesłychanie mnóstwo. Oczywiście trzeba sprawdzać czy faktycznie znają się na własnej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

labuh

Posty: 6