busy do Niemiec, znacie ?

busy do Niemiec, znacie ?

Dzień dobry, szukam sprawdzonego przewoźnika, który oferuje busy do Niemiec. Czy ktoś z was poleci mi fajną i porządną firmę?

Czarek

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że na co dzień jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po paru i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasem jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

hoho56

Posty: 3

 
Powiem Ci, że ja wybieram przewozy do Niemiec z tej firmy https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi już od wielu lat i nigdy nie było żadnego problemu. Mają bardzo wygodne busy i nie spóźniają się. Odbierają z adresu pod adres, więc bardzo polecam.

Black_Riot

Posty: 2

 
Busy do Niemiec pomorskie muszą być bardzo wygodne, jeśli znalazłeś tego co potrzeba to bardzo dobrze. Warto sobie zapisywać numery do przewoźników.

DobreRADY

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze lepsze ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednak jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

Laleczka

Posty: 24

 
Przewozy do Niemiec są w różnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Warto korzystać z busów ze swojego województwa.

pawel253

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że codziennie jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

Gumis

Posty: 16