metoda kaizen, polecicie ?

metoda kaizen, polecicie ?

Witam wszystkich, szukam strony internetowej, gdzie znajdę wszystkie potrzebne informację na temat archiwizowania dokumentów.

q-olek

Posty: 3

 
O systemach erp odnajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić inne rzeczy w firmie.

Lupusx

Posty: 6

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, lecz to jest niesłychanie mała liczba.

TomekK

Posty: 11

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednakże wejdź na inne rankingi dostawców erp i poczytaj inne opinie na temat danych firm.

michał

Posty: 8

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się wskórać faktycznie mnóstwo, lecz to musi być przemyślane. System też ma inne wersje każda daje różne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

ChosenOne

Posty: 21

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić stosowny program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo wiele, zatem każdy może wybrać idealny system dla siebie.

DaNceR

Posty: 22

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w wykwalifikowany sposób. Uważam, iż w wielu przypadkach to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

TomekK

Posty: 11