korzystna oferta hostingowa

korzystna oferta hostingowa

Gdzie mają w ofercie korzystne pakiety hostingowe na 6gb? Z transferem, kontami, domenami itp bez limitu...oczywiście. Jeśli ktoś coś wie, to prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam.

labuh

Posty: 15

 
Też mam teraz problem z wyborem hostingu. Sprawdzam, porównuję ceny i jestem w kropce. Jest o dużo za dużo ofert i człowiek totalnie traci rozeznanie. Lepiej jakby były dwie firmy na rynku ;P życie byłoby prostsze.

ULUTER

Posty: 15

 
Mnie doradzają, żebym wykupić hosting o większej pojemności, ale mam wątpliwości czy aż tak dużo giga będzie mi potrzebne...

AdiXer92

Posty: 25

 
Korzystne ceny biorąc pod uwagę pojemność i szybkość transferu mają na portalu securityhost.pl. Mam od nich hosting już drugi rok i jest okej. Nie zdarzały się jakieś większe problemy techniczne, a w razie wu, to zawsze można było liczyć na pomoc z biura obsługi klienta.

Jasio234

Posty: 24

 
Warto sobie oblukać promocje w firmach, często można trafić na naprawdę fajne oferty. Czasami warto trochę wyczekać, aż się jakieś fajne promo pojawi. Pozdrawiam!

dyduch33

Posty: 26

 
Kiedyś miałem bardzo dobrze zrealizowany hosting, ale zwinąłem działalność i już mi nie była taka usługa potrzebna. Ciekawe w sumie jak tam teraz wygląda sytuacja, czy jeszcze funkcjonują.

Deltabox84

Posty: 16

 
Jakiś czas temu kolega opowiadał o swoim hoście, ponoć ma dobrą obsługę. Ale jak ta firma się nazywała co mu to ogarnia to już nie pamiętam. Napiszę do niego ja FB, jak odpisze to dam znać.

Makus16

Posty: 21

 
Ja to często mam u siebie problemy z kontami pocztowymi, niby są bez limitu ale jak przychodzi co do czego to nie mogę tak faktycznie bez limitowo korzystać.

limertus

Posty: 28

 
Też będę się musiał rozejrzeć za jakimś hostingiem w najbliższym czasie. Z tego co widziałem to już za te 5 dyszek rocznie coś sobie można wykupić.

deberty56

Posty: 28