depilacja laserowa gdańsk ??

depilacja laserowa gdańsk ??

Nie wiem czy warto iść na depilacje laserową w Gdańsku? Byliście w jakimś salonie, który jest polecany? Troszkę się boję i najpierw chyba wolę odbyć jakieś konsultacje, bo nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazań.

dziubbek56

Posty: 1

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie należałoby było wydać na niego pieniądze, bowiem są z tego super efekty.

Robuś

Posty: 2

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, niemniej jednak chyba był jakiś słaby, albowiem dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona zarówno myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Każdego dnia golenie raczej nie ma sensu, albowiem to strata czasu.

@marcelko

Posty: 14

 
Te urządzenia, które są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten profesjonalny.

Michaś

Posty: 3

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

amrmas22

Posty: 7

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, lecz bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i stosownie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, wobec tego nie polecam innym. Może obecnie jest inaczej? Nie wiem.

dmanuss

Posty: 13

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

czader89

Posty: 20