[OFERTA] Wirtualne biuro w Warszawie - Promocja !!

[OFERTA] Wirtualne biuro w Warszawie - Promocja !!Jesteśmy firmą City Office Sp. z o.o., jaka proponuje swoim klientom szansa wynajęcia wirtualnego biura. Wiemy, jak w szczególności dla młodych ludzi, założenie własnej działalności może być uciążliwe. W wielu przypadkach zdarza się przy wynajmie mieszkania, iż właściciel nie pozwala nam prowadzić firmy pod tym adresem. W takich sytuacjach zapraszamy do skorzystania z naszych usług w centrum warszawy.

Nasza prestiżowa lokalizacja wpływa na dobry wizerunek każdej firmy. Proponowane poprzez nas rozwiązanie pozwoli Wam legalnie zarejestrować własną działalność. Poza tym koszty są zdecydowanie mniejsze niż w przypadku wynajęcia lokalu. Proponujemy Państwu inne warianty cenowe. Każdy pakiet zawiera różne dodatkowe usługi. U nas ceny wahają się od 60 do 300 złotych. Korzystając z naszego adresu, możecie liczyć na poprawienie wizerunku i rozpoznawalności Państwa działalności.

U nas dostępne jest również biuro serwisowe online. Propozycja ta skierowana jest dla przedsiębiorców, którzy chcą wynająć przestrzeń na kilka godzin lub dni. Po wiecej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.city-office.pl/biura-serwisowane/.

Gucio

Posty: 1

 

werwer

Posty: 6