warsztaty z igłą i nitką, polecicie ?

warsztaty z igłą i nitką, polecicie ?

Wyszukałam informacje o warsztatach szycia dla przedszkolaka. Możecie Mi powiedzieć, czy warto zapisać dziecko na tego typu zajęcia? Ile dziecko musi mieć lat, by zacząć uczestniczyć na takie zakłady.

CZesiek45

Posty: 5

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Damiano

Posty: 6

 
Kiedyś poprzez przypadek natchnęłam się na tą stronkę hhttp://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, iż produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, iż ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeżeli czegoś takiego szukacie.

bartek33

Posty: 11

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są faktycznie świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest niezwykle zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest niezwykle istotne.

Zeetttt2

Posty: 29

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

Alaneq

Posty: 29

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, natomiast na nieszczęście nie wychodziły mi śliczne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

dubuś_90

Posty: 11