my cafe triki, poszukuję!

my cafe triki, poszukuję!

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niezwykle się na tym znam.

Nikotymmm

Posty: 1

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Różyczka

Posty: 5

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić dużo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

khazdul

Posty: 8

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której częstokroć korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Klaudi

Posty: 4

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, niemniej jednak nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę niezwykle dokładnie opisuje. Wiem, że można tam odszukać wiele poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

Gumer45

Posty: 4