artykuły o marketingu, znacie ?

artykuły o marketingu, znacie ?

Jaki portal lifestylowy proponujecie? Poszukuję fajnej stronki, gdzie będę mogła poczytać coś interesującego oraz porady.

Adam 105

Posty: 2

 
Widzę, iż temat dobrego portalu lifestylowego interesuje nie tylko mnie :) Rzeczywiście wszędzie piszą to samo. Na pewno będę śledzić wątek i jak sama znajdę coś ciekawego, to się odezwę.

ciopix

Posty: 16

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są bardzo okej. Kurs jak najbardziej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem dużo artykułów o finansach właściwie na każdej stronie. Niektóre powielały się, ale to nic straconego. Później zdobyłem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

gregbard

Posty: 26

 
O takim czymś dowiesz się na tej stronie http://citymag.pl/lokaty-krotko-dlugoterminowe/. To bardzo fajnie prowadzony portal lifestylowy. Mnie się podoba, bo piszą ciekawie i można dowiedzieć się wielu fajnych rzeczy. Portal ma dużo kategorii, a właśnie czegoś takiego szukałam. Polecam, bo już niejedna porada sprawdziła się u mnie w domu.

Black_Riot

Posty: 10

 
Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwykle o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, która przydaje się każdej młodej pani domu ;)

opert34

Posty: 17

 
Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, albowiem wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i stosownie każdy dobry artykuł pomaga odszukać się w tej dziedzinie.

dermert

Posty: 8

 
Widzę, że mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to oczywiście czekam z niecierpliwością.

21gregorek

Posty: 25

 
Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwyczajnie o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, jaka przydaje się każdej młodej pani domu ;)

Lack

Posty: 29