siatka dekarska, proszę o pomoc!

siatka dekarska, proszę o pomoc!

Pilnie potrzebne ogrodzenia boiska szkolnego. Co polecacie? Jakiś sklep, konkretny materiał itp.? Zależy nam też na dobrych cenach.

Mord

Posty: 8

 
Zdecydowanie lepiej wybrać usługi z montażem ogrodzenia boiska do piłki nożnej. To niesłychanie znaczące, żeby była najlepsza jakość wykonania, niemniej jednak przede wszystkim optymalne bezpieczeństwo dla osób użytkujących. Wybraliśmy kompleksową ofertę i polecamy wszystkim wykonać tak samo. Usługi tego rodzaju są ekspresowe.

Klakier

Posty: 15

 
Ta propozycja jest faktycznie godna uwagi https://fulo.pl/72-ogrodzenie-boiska-pilkarskie. To sklep oferujący ogrodzenia boisk do piłki nożnej porządnej jakości. Kompleksowa propozycja, czyli siatki PP razem z zestawami do montażu.

TomekK

Posty: 7

 
Mamy siatkę polipropylenową i z jakimiś bardzo dużymi zabrudzeniami nie mamy problemu. PP nie chłonie wody, a tym samym da się po prostu zrzucić z takiej siatki dekarskiej największe zabrudzenia.

audi80

Posty: 10

 
Najlepiej dopytaj w sklepie. Nie ma to jak podpowiedź fachowców. Według mnie obydwa materiały nadają się doskonale na siatki do elewacji budynku, ale może rzeczywiście jest jakaś różnica pomiędzy nimi. My mamy PP i jest w porządku.

propek1

Posty: 6

 
A możecie podpowiedzieć, który materiał polipropylen czy polietylen będzie doskonalszy na siatki do elewacji budynku? Chodzi, żeby się mniej brudził. Może macie doświadczenie w temacie?

zenio30

Posty: 7

 
Ktoś pytał o PP, czy jest odpowiedni dla siatek na rusztowania. Tak, ponieważ to tworzywo elastyczne i solidne. Nie pęka i nie rozciąga się. Z własnego wyboru jestem niezmiernie zadowolony, wobec tego polecam. Polipropylen sprawdza się też w ramach siatek asekuracyjnych.

Klara323

Posty: 19