Dotacje unijne dolnośląskie, znacie ?

Dotacje unijne dolnośląskie, znacie ?

Mam nadzieję, że pomożecie ogarnąć dotacje unijne w wielkopolsce. Jak się do tego w ogóle zabrać i czy opłaca się zgłosić do firmy po pomoc.

Dzidzia

Posty: 4

 
Ja trafiłem na dobrego usługodawcę w tej branży. Można powiedzieć, że dotacje unijne dla zielonej góry rozchodzą się jak świeże bułeczki. Zdecydowałem się, bo wiem, że konkurencja nie śpi. Mam nadzieję, że do końca doprowadzą mnie jak się należy. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, ale to prawda, że trzeba dokładnie sprawdzić taką firmę.

tasdefleja

Posty: 12

 
Dokładnie to chodzi o spełnienie wszelkich kryteriów. Ma być rozwój gospodarki, więc trudni żeby ci przydzielali dotacje dla firm, które potrzebują pieniędzy na bieżącą działalność. Podpiąłem się pod wzrost konkurencyjności. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

olikt56

Posty: 28

 
To renomowana firma, która od a do z zajmuje się dotacjami dla gospodarstw rolnych http://eskel.pl. Nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń. W moim wypadku okazali się ekspertami. To dzięki nim udało mi się ruszyć z dość nietypowym biznesem. Naprawdę polecam się skontaktować.

GGregbard

Posty: 13

 
Płacisz na początku współpracy, ale to normalne, że nic nie ma za darmo. Później oczywiście procentowo od sukcesu :) W przypadku dotacji unijnych dla gospodarstw rolnych z tego co wiem nie ma oszustów.

Katolik

Posty: 23

 
Można przejść sobie szkolenia w ramach dotacji unijnych w zielonej górze i próbować samemu. Na takich warsztatach można się sporo dowiedzieć, nauczyć pisać wniosek. Generalnie wiedza przydaje się też później w prowadzeniu firmy.

gregcie@

Posty: 22