wycena rezerw, polecicie firmę?

wycena rezerw, polecicie firmę?

Jak wygląda wycenianie firmy i kto to robi? Prowadzę własne przedsiębiorstwo i mam ofertę jego zakupu. Nie wiem jak określić wartość.

Wariat

Posty: 2

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, bowiem się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, że trzeba brać przy wycenie pod spostrzeżenie kodeks pracy i umowę, w jakiej znajduje się wynagrodzenie. Wtedy określa się kwotę, która należy się pracownikowi.

SABUR

Posty: 5

 
Takie wyceny firm wykonuje biuro aktuarialne z bardzo dużym doświadczeniem. Tylko w takiej sytuacji taka wycena brana jest pod uwagę poprzez banki czy sądy. Na własną rękę nie da się czegoś takiego zrobić.

Bhapo

Posty: 5

 
Jeśli kogoś interesują wyceny firmy to najlepiej jest szukać odpowiedzi u źródła. Kontaktujemy się z firmą, która zatrudnia fachowców. Jeden z nich wszystko nam wytłumaczy. Każda firma jest inna, dlatego oni muszą być bardzo dobrze obyci w tym temacie. To im pozwala na wykonywanie tego zadania rzetelnie i fachowo.

Becik45

Posty: 10

 
U mnie było potrzebne wycenienie marki i zajęli się tym fachowcy. Proces dość złożony, wobec tego zanim do tego doszło zadawali wiele pytań. Najlepiej jest się z taką firmą skontaktować, a wtedy każdy dowie się jak to wszystko ma wyglądać w jego wypadku.

Ptaszyna

Posty: 3

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w bardzo doświadczony sposób.

wieszdo87

Posty: 7

 
W Internecie można wszystko odnaleźć. Nie tylko dotrzemy do firmy, która zajmuje się wycenami marki, niemniej jednak również możemy niezwykle szybko odnaleźć opinie na ich temat.

englandrm

Posty: 4

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, ale znajomy miał z tym jakiś problem. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

nero45

Posty: 3