artykuły o kawie, poszukuję

artykuły o kawie, poszukuję

Interesuje mnie dobry portal lifestylowy. Korzystacie może z jakiegoś na co dzień i jesteście zadowoleni?

Kruk

Posty: 5

 
Mam przygotować naprawdę wymagającą imprezkę. W sumie nie chciałabym popełnić żadnego faux pas. Odszukałam fajne artykuły o kawie. Teraz wiem, jak powinno się przygotowywać małą czarną, żeby mile zaskoczyć gości :D Ktoś chętny? Niech się odezwie. Faktycznie rzetelna lektura. Pozdrawiam.

AGDDDy1

Posty: 5

 
Poradniki o fitnessie według mnie najlepiej kupić w księgarni. Masz wtedy pewność, że to fachowa lektura. Chyba, że ktoś poleca konkretny portal, na którym nie piszą bzdur, a gwarantują profesjonalną pomoc. Rozejrzę się i odezwę. Na tę chwilę nie mogę ci niczego zaproponować :)

Klarka

Posty: 9

 
Widzę, iż wszyscy szukają porad w Internecie :) Nie jestem jedyna ;) Zapoznam się z artykułami na portalu lifestylowym i dam znać, czy pomogły mi w ramach moich gigantycznych dylematów ;)

Marti

Posty: 5

 
Szukam moto info. Fajnie byłoby, gdyby na stronie można było odnaleźć rzeczywiście ciekawe poradniki motoryzacyjne dotyczące drobnych usterek i naprawa. Polecacie jakąś stronkę?

Grabow12

Posty: 9

 
To szczerze polecam skorzystać z porad na tym portalu lifestylowym http://citymag.pl/swieta-w-norwegii/. Mają tu dużą liczba ciekawych kategorii. Mąż czyta moto. Ja o podróżach, modzie, fitnessie i kawie. Fajna stronka, bo prowadzona rzetelnie i systematycznie. Możesz zajrzeć, na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Acclaim

Posty: 11

 
Mam przygotować naprawdę wymagającą imprezkę. W sumie nie chciałabym popełnić żadnego faux pas. Znalazłam fajne artykuły o kawie. Teraz wiem, jak powinno się przygotowywać małą czarną, żeby mile zaskoczyć gości :D Ktoś chętny? Niech się odezwie. Naprawdę rzetelna lektura. Pozdrawiam.

Black_Riot 

Posty: 5