planowanie diety

planowanie diety

Jakie macie pomysły na zdrowe żywienie rodziny, szczególnie najmłodszych? :) Szukam inspiracji, ciekawych programów. Praktykowaliśmy catering dietetyczny, ale się nie do końca sprawdził i szukam innych alternatyw.

marcin225

Posty: 1

 
Właśnie super przepisy ma, bo sama jest mamą i lepiej to wszystko wygląda w praktyce :) A zakupy zawsze robiłam i produktów nie brakowało.

dermuster

Posty: 11

 
Mi nie podszedł catering, bo właśnie przejedzona chodziłam. Z takim elastycznym planem masz wybór, uczysz się nowych rzeczy w kuchni.

Marti

Posty: 7

 
No, bardzo tani plan, potwierdzam. Kupiłam od razu, profesjonalnie to wygląda. Nie miałam pojęcia, że coś takiego funkcjonuje na rynku dietetycznym.

eGall

Posty: 2

 
Czytałam właśnie e-booka tej pani dietetyk i w wielu rzeczach kuchennych mnie zainteresował. Lepiej robię zakupy w sklepie, a wiadomo, że drożyzna nadeszła.

jagieloniab0000

Posty: 22

 
Masz bezpłatnego, jednego z ciekawszych e-booków do ściągnięcia o zdrowym odżywianiu na https://dietetykgolonka.pl/, 20 obiadów w 20 minut, ja z tego non stop korzystam :> Nie wiem nawet, jak za taką wiedzę podziękować i super przepisy naprawdę. Po pracy już się tak nie męczę, a jednak wywodzę się z tradycyjnej rodziny, gdzie obiad na stole stać musiał i sama praktykuję. Uważam to za prawdziwy rytuał rodzinny.

piet

Posty: 6

 
Dobrze właśnie się zainspirować nowymi przepisami, bo zdrowie rośnie, dzięki temu, a dzieci też wybredne u mnie :) Czasami trzeba się przyłożyć.

gruszk56

Posty: 3

 
Przydałoby się trochę lepiej zjeść, bo mi też nie smakuje praktycznie nic w sklepie. Za dużo węglowodanów w diecie. Większe zbilansowanie by się przydało. Mam nadzieję, że te plany to uwzględniają.

Oct714

Posty: 13

 
U mnie mąż narzekał, że ciągle to samo na stole, hehe :) W końcu pomyślałam, że i mi przyda się odmiana, dlatego też weszłam w temat :)

Booss23

Posty: 8

 
Dietetyka w najlepszym wydaniu, bo masz wsparcie profesjonalisty, a jednocześnie elastyczność w kuchni.

Fanatyk

Posty: 7